Nie pokazuj więcej X
Ta strona używa plików cookie!

Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Witamy na naszej stronie!
Już Wkrótce
Brak nadchodzących wydarzeń - Pozdrawiamy administracja :)
Aktualności

Jak co roku Gimnazjum podjęło wolontariat w WOŚP i tradycyjnie kwestowali trzecioklasiści. Sześcioosobową grupę tworzyli: Julia Kucharska, Melania Sojka, Monika Nowak, Natalia Gęs, Hubert Milanowski oraz Marcin Włodarz. W organizację i opiekę zaangażowani byli opiekunowie SU: Marzena Wojtacha i Rafał Paś.

Uczniowie kwestowali w okolicznych miejscowościach, rozliczenie odbyło się  w Sztabie WOŚP w GOK-u w Kluczach. Młodzież uzbierała łącznie 1497,7 złotych. Na miejscu czekał na nich poczęstunek i chwila odpoczynku po zakończeniu działań.

Dziękujemy wolontariuszom i ich Rodzicom za współpracę.

Napisane przez Admin 16 Stycznia 2017r.

Napisane przez Admin 19 Grudnia 2016r.

W tym roku nieco później, bo 13 grudnia, do gimnazjalistów zawitał Mikołaj. Tydzień wcześniej od 6. do 8.  grudnia odbywał się próbny egzamin gimnazjalny przygotowany przez Wydawnictwo Operon. Trzecioklasiści mogli sprawdzić swoją wiedzę, by do kwietniowych zmagań wyrównać braki i nadrobić zaległości. W związku z tym Mikołaj musiał poczekać…

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami, p. Marzeną Wojtachą i p. Rafałem Pasiem, przygotowali i poprowadzili loterię. Każdy los był wygrany. Można było dostać czekoladę, chrupnąć „Grześka” czy „Knoppersa”, ugasić pragnienie wodą mineralną, zjeść jabłko czy „krówkę”. Bogactwem były tradycyjnie „niepytajki” i bony 5 zł do sklepiku szkolnego. Nie zabrakło akcentów świątecznych…

Napisane przez Admin 19 Grudnia 2016r.

13 października odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych, którą przygotowały wychowawczynie p. Agnieszka Demus i p. Katarzyna Maniak. Pierwszoklasiści zaprezentowali się w teatralnej odsłonie bajki "O rybaku i złotej rybce", recytatorskiej utworu "Dezyderata", a także wokalnej. Artystyczne występy młodych aktorów ukazywały wartości, jakimi powinien kierować się człowiek i do jakich dążyć. Bycie dobrym, życzliwym, pracowitym i niestrudzonym w dążeniu do celu to cechy, jakie należy pielęgnować i nagradzać. Swoją obecnością zaszczycili nas: wójt Gminy Klucze p. Norbert Bień, przewodniczący Rady Gminy p. Bogusław Paś, księża, dyrektorzy i nauczyciele Gimnazjum i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bydlinie, przedstawiciele rodziców oraz uczniowie.

Dziękujemy za

Napisane przez Admin 2 Listopada 2016r.

Już po raz drugi - dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego - Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika  realizuje w Małopolsce Program Zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). W ramach programu, od czerwca do grudnia 2016 roku, jest prowadzona kampania informacyjno-edukacyjna skierowana do dorosłych i młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Małopolski.

Celem kampanii jest promowanie zachowań prozdrowotnych związanych z profilaktyką zakażeń HPV oraz upowszechnianie nawyku systematycznego wykonywania badań profilaktycznych.

Nasze Gimnazjum  w ramach  tego Programu podjęło działania profilaktyczne. Odbędą się lekcje tematyczne, została wykonana już gazetka informacyjna oraz plakat na temat wirusa HPV, walki z nim oraz możliwościach…

Napisane przez Admin 27 Października 2016r.

W czwartek 06 października część młodzieży gimnazjalnej wraz z uczniami szkoły podstawowej, uczestniczyła w przedstawieniu profilaktycznym Teatru Kurtyna. 

Temat trudny, wzbudzający emocje- rozwód rodziców i co może wywołać u młodego człowieka, który nie chce pogodzić się z rzeczywistością.

Na końcu morał, że ani ucieczka, ani obwinianie się nie są dobre. Mogą tylko zaszkodzić i spowodować komplikacje. Z drugiej strony walczyć o rodzinę trzeba do końca !!

Napisane przez Admin 24 Października 2016r.
Ostatnio dodane zdjęcia
Statystyka strony
Odwiedzono nas 449539 razy.

Liczba napisanych aktualności: 121

Liczba zdjęć w galerii: 1224.

Copyright by Gimnazjum-Bydlin.pl - 2012r.
Projekt i wdrożenie: r0cky.pl